MKS BANK BS Płońsk

Home  ::   Chat  ::   Forum  ::   Księga Gości

 
 
   Wyniki Grand Prix DURASAN w skokach - Płońsk 2.06.2013
W Grand Prix DURASAN Płońsk w skokach, którego organizatorami byli: MKS DURASAN Płońsk, MCSiR Płońsk, Urząd Miejski w Płońsku i Starostwo Powiatowe w Płońsku wystartowało 34 zawodników i zawodniczek z 15 klubów polskich.
Podczas słonecznej i bezwietrznej pogody uzyskano wiele wartościowych wyników.

Wyniki Grand Prix:
Link do pobrania

Grand Prix odbyło się dzięki sponsorom, którzy ufundowali nagrody dla zawodników w poszczególnych konkurencjach.
Sponsorzy Grand Prix DURASAN w skokach

DURASAN S.A. - Sponsor główny Grand Prix
Firma DURASAN S.A. z Płońska jest w czołówce liderów jako dostawca wyposażenia łazienek pod marką DURASAN. Oferuje wiele, różnorodnych produktów, dlatego każdy znajdzie w ofercie firmy dla siebie coś atrakcyjnego. Dzięki współpracy z kilkuset hurtowniami oraz salonami łazienkowymi, produkty firmy są znane w całej Polsce, a atrakcyjne ceny sprawiają, że na produkty marki DURASAN może sobie pozwolić każdy.
Firma DURASAN S.A. ufundowała kupon podarunkowy w kwocie 5000 zł za ustanowienie rekordu Polski podczas Grand Prix.

Firma ALBET S.C. z Płońska jest producentem kostki brukowej i innych wyrobów betonowych. Posiada najnowocześniejszą w kraju linię technologiczną, dzięki której wytwarza kostkę brukową najwyższej jakości. Firma ALBET produkuje najbardziej znane gatunki kostki brukowej, dostępnej w szerokiej gamie kolorów. Oferujemy również szybki i terminowy transport zakupionych produktów prosto do Klienta.

Bank Spółdzielczy w Płońsku należy do grona największych banków spółdzielczych w Polsce. Bank Spółdzielczy w Płońsku to polski kapitał i bezpieczeństwo. Obecna, bardzo wysoka pozycja – to efekt doświadczenia zdobywanego od 1898 roku, profesjonalnej kadry, nowoczesnego zaplecza technicznego i rozbudowanej sieci placówek.
Bank Spółdzielczy w Płońsku jest bankiem uniwersalnym, obsługującym jednostki samorządu terytorialnego, przedsiębiorców, rolników i osoby fizyczne.

Firma PAWROL Grzegorza Pawlaka z Baboszewa zajmuje się świadczeniem usług transportowych na terenie całego kraju i Unii Europejskiej oraz prowadzi skup zbóż i sprzedaż materiałów budowlanych, węgla i nawozów.
MB Nieruchomości sp. z o.o. z Płońska proponuje szeroką ofertę, od funkcjonalnych mieszkań w budynkach wielorodzinnych, przez domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej, po lokale handlowo-usługowe.

Firma MEGAPOL Jacek Antoszkiewicz z Płońska od wielu lat świadczy kompleksowe usługi przewozowe

Pani Jolanta Mikołajewska

Pan Andrzej Kozera

Firma Jubilerska Hanna Dworakowska z Płońska
Dodał: admin, dnia 03.06.2013, 18:03 komentarze


[skomentuj] [wróć do newsów]


::INFO::
Do tego newsa nie dodano jeszcze żadnego komentarza.
[skomentuj]

Powered by PsNews
:: FOTO Galerie ::

copyright by MKS Płońsk @ 2005r.