Nazwa imprezy |
Data |
Miejsce |
I Halowy Mityng WMOZLA |
07.01 |
|
Warszawa |
II Halowy Mityng WMOZLA |
14.01 |
15.01 |
Warszawa |
III Halowy Mityng WMOZLA |
21.01 |
|
Warszawa |
Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorów Młodszych |
27.01 |
29.01 |
Spała |
Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów |
24.02 |
26.02 |
Spała |
Mistrzostwa Mazowsza w biegach przełajowych |
10.03 |
|
Józefów |
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w biegach przełajowych |
10.03 |
|
Józefów |
Mistrzostwa Warszawy w biegach przełajowych |
10.03 |
|
Warszawa |
Mistrzostwa Polski Seniorów w biegach przełajowych |
10.03 |
|
Bydgoszcz |
Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorów młodszych w biegach przełajowych |
24.03 |
|
Szczecin |
Mistrzostwa Polski kobiet w półmaratonie |
25.03 |
|
Warszawa |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn w maratonie |
15.04 |
|
Dębno |
SZS biegi przełajowe - indywidualnie |
20.04 |
|
|
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w chodzie 20 km |
21.04 |
|
Zaniemysl |
Mistrzostwa Polski seniorów na 10.000m |
21.04 |
|
Mikołów |
SZS biegi przełajowe - sztafety |
24.04 |
|
|
Mityng LA Konstytucji 3-go Maja |
03.05 |
|
Płońsk |
Mityng Warszawski |
06.05 |
|
Warszawa |
Mistrzostwa Radomia Młodzików |
07.05 |
|
Kozienice |
Mityng Rozpoczęcia Sezonu |
08.05 |
|
Ostrołęka |
Mistrzostwa Radomia Juniorów Młodszych |
09.05 |
|
Kozienice |
Mistrzostwa Młodzików Miasta i Powiatu Ostrołęckiego |
11.05 |
|
Ostrołęka |
Otwarte Mistrzostwa Młodzików Powiatu Pruszkowskiego |
12.05 |
|
Pruszków |
Mistrzostwa Mazowsza Juniorów i J.Młodszych |
12.05 |
13.05 |
Warszawa |
Mistrzostwa Mazowsza Juniorów i Juniorów Mł. w wielobojach |
12.05 |
13.05 |
Warszawa |
Akademickie Mistrzostwa Warszawy |
12.05 |
|
Warszawa |
Mistrzostwa ROZLA Młodzików |
14.05 |
|
Kozienice |
XXXIX WOM SZS Finał |
15.05 |
16.05 |
Warszawa |
Grand Prix PZLA |
16.05 |
|
Płock |
Mistrzostwa ROZLA Juniorów Młodszych |
16.05 |
|
Kozienice |
Otwarte Mistrzostwa Ostrołęki Juniorów i Juniorów Mł. |
17.05 |
|
Ostrołęka |
Akademickie Mistrzostwa Warszawy |
19.05 |
|
Warszawa |
Nadzieje Olimpijskie Mazowsza - Memoriał M.Łuczyńskiego |
19.05 |
|
Kozienice |
Liga Juniorów-I rzut |
20.05 |
|
Warszawa |
Międzynarodowe Zawody LA dla Szkół Podstawowych |
24.05 |
|
Siedlce |
Gimnazjada Międzypowiatowa |
24.05 |
|
Ostrołęka |
Akademickie Mistrzostwa Polski Uczelni |
26.05 |
27.05 |
|
Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów w wielobojach |
26.05 |
27.05 |
|
Mistrzostwa Warszawy Młodzików-wiatowy Dzień LA /Mityng |
26.05 |
27.05 |
Warszawa |
Mityng Grand Prix Durasan Płońsk w skokach |
27.05 |
|
Płońsk |
Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej-Gimnazjada |
30.05 |
|
Płock |
Mityng Warszawski |
02.06 |
|
Warszawa |
Mityng Enea Cup |
02.06 |
|
Bydgoszcz |
El. do OOM |
02.06 |
03.06 |
Olecko |
XII Memoriał im. Henryka Guta |
06.06 |
|
Siedlce |
Mistrzostwa Warszawy Juniorów i J.Młodszych |
09.06 |
10.06 |
Warszawa |
Mistrzostwa Polski LZS |
09.06 |
10.06 |
|
Mistrzostwa Warszawy Juniorów i J.Młodszych w wielobojach |
09.06 |
10.06 |
Warszawa |
Mistrzostwa Mazowsza Młodzików |
|
|
Kozienice |
Mityng Warszawski |
16.06 |
|
Warszawa |
Mistrzostwa Polski
Seniorów |
15.06 |
17.06 |
Bielsko Biała |
Mistrzostwa Polski Juniorów |
22.06 |
24.06 |
Białystok |
Mityng Warszawski |
24.06 |
|
Warszawa |
Mistrzostwa Europy Seniorów |
27.06 |
01.07 |
Helsinki |
Mityng Warszawski |
14.07 |
|
Warszawa |
Mistrzostwa wiata Juniorów |
10.07 |
15.07 |
Barcelona |
Memoriał J.Kusocińskiego |
21.07 |
|
Szczecin |
OOM |
20.07 |
22.07 |
Kraków |
Letnie Igrzyska Olimpijskie |
03.08 |
12.08 |
Londyn |
Mistrzostwa Polski na 10km w biegu ulicznym |
04.08 |
|
Gdańsk |
Mityng Grand Prix "Cud nad Wisłš" |
|
|
Warszawa |
Otwarte Mistrzostwa Radomia |
18.08 |
|
Radom |
3 Memoriał Kamili Skolimowskiej |
19.08 |
|
Warszawa |
Mityng Lekkoatletyczny |
01.09 |
|
Płock |
Mistrzostwa Polski Juniorów w chodzie sportowym na 20km |
01.09 |
|
Gdańsk |
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski |
01.09 |
02.09 |
Radom |
Zawody Młodzików |
08.09 |
|
Warszawa |
Mistrzostwa Polski mężczyzn w półmaratonie |
09.09 |
|
Piła |
Mityng Warszawski |
09.09 |
|
Warszawa |
Pruszkowski Mityng - Nadzieje Olimpijskie |
09.09 |
|
Pruszków |
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski na 10.000m |
15.09 |
|
Pasłęk |
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików |
15.09 |
16.09 |
Płock |
Mityng Warszawski |
15.09 |
|
Warszawa |
Międzynarodowe Zawody LA dla Szkół Gimnazjalnych |
20.09 |
|
Siedlce |
Mityng Młodzików |
21.09 |
|
Ostrołęka |
Szukamy Olimpijczyków - Memoriał P.Nurowskiego |
22.09 |
|
Kozienice |
Liga Juniorów- II rzut |
22.09 |
|
Warszawa |
Mistrzostwa Polski Młodzików - Mały Memoriał J.Kusocińskiego |
29.09 |
30.09 |
Słubice |
Biegi przełajowe-indywidualne FINAŁ SZS |
|
|
Warszawa |
XIX Bieg Kazimierzowski |
06.10 |
|
Radom |
Jesienne Warszawskie Wieloboje |
29.09 |
30.09 |
Warszawa |
32 Mistrzostwa Polski kobiet w maratonie |
30.09 |
|
Warszawa |
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w biegach przełajowych |
24.11 |
|
Olszyna |