|
Wyniki XII Biegu im. Piotra Sękowskiego - Płońsk 3.10.2010 |
3 października rozegrano w Płońsku XII Ogólnopolski Bieg na dystansie 5000 m, poświecony pamięci Piotra Sękowskiego i Sławka Adamskiego. Przed biegiem głównym złożono wiązanki kwiatów na grobach Piotra Sękowskiego i Sławka Adamskiego. Honorowym gościem na biegu był mistrz olimpijski w pchnięciu kulą, wychowanek naszego klubu Tomasz Majewski. Wyniki biegu są dostępne w dziale "wyniki" lub na końcu newsa.
Wyniki biegu głównego mężczyzn (5km): 1. Dzięgielewski Marek - KB im. Piotra Sękowskiego - 16.12 2. Zakrzewski Piotr - KB im. Piotra Sekowskiego - 16.18 3. Makowski Michał - AZS-AWF Warszawa - 16.37
Wyniki biegu mężczyzn do lat 19 (5 km): 1. Borowski Miłosz - MKS DURASAN Płońsk - 16.41 2. Sikora Przemysław - UKS Filipides Teresin - 18.41 3. Smolak Wiktor - MKS DURASAN Płońsk - 20.47
Wyniki biegu mężczyzn powyżej 20 lat (5 km): 1. Piechna Andrzej - TKKF Promyk Ciechanów - 17.37 2. Piechna Włodzimierz - TKKF Promyk Ciechanów - 18.00 3. Andryszczyk Andrzej - UKS Filipides Teresin - 18.57
Wyniki biegu głównego kobiet (5km): 1. Bielska Wioleta - MKS DURASAN Płońsk - 25.42 2. Baniak Katarzyna - Płońsk - 30.07
WYNIKI BIEGÓW MŁODZIEŻOWYCH:
Wyniki biegów dla szkół podstawowych:
Klasy O dziewczęta (100 m): 1. Andryszczyk Inga – UKS Filipides Teresin 2. Mateńko Alicja – Przedszkole nr 4 Płońsk 3. Zembrzuska Anna – Szczytno
Klasy 1 chłopcy (200m): 1. Zembrzuski Łukasz – SP Szczytno 2. Racocki Piotr – SP 3 Płońsk
Klasy 2 dziewczęta (300m): 1. Szulc Zofia – SP 3 Płońsk 2. Szymańska Maja – SP 3 Płońsk 3. Gawor Małgorzata – UKS Filipides Teresin 4. Wawryszek Dominika – SP 3 Płońsk 5. Kędzik Natalia – SP 2 Płońsk 6. Drzewaszewska Julia – SP 3 Płońsk 7. Tokarska Julia – SP 2 Płońsk 8. Zielińska Sandra – SP 3 Płońsk
Klasy 2 chłopcy (300m): 1. Mateńko Wiktor – SP 2 Płońsk 2. Jackowski Mateusz – SP 3 Płońsk 3. Aleksandrowicz Jakub – UKS Filipides Teresin 4. Kołodziejski Alan – SP 3 Płońsk 5. Jacak Emanuel – SP 3 Płońsk 6. Szpakiewicz Marcin – SP 3 Płońsk 7. Domański Kacper – SP 3 Płońsk 8. Godlewski Jakub – SP 3 Płońsk 9. Pastuszko Łukasz – SP 3 Płońsk 10. Braniewski Filip - SP 3 Płońsk 11. Walczyk Kuba – SP 3 Płońsk
Klasy 3 chłopcy (400m): 1. Małecki Jakub – UKS Filipides Teresin
Klasy 4 dziewczęta (500m) 1. Raczyńska Ada – SP Dzierzążnia 2. Urbańska Zuzanna – SP 2 Płońsk 3. Bluszcz Natalia – SP 3 Płońsk
Klasy 4 chłopcy (500m): 1. Tokarski Daniel – SP 3 Płońsk 2. Łoniewski Adam – SP 2 Płońsk 3. Kopański Dawid – SP 2 Płońsk 4. Mochocki Radosław – SP 3 Płońsk 5. Sękowski Adam – SP Dzierzążnia
Klasy 5 dziewczęta (600m): 1. Tokarska Emilia – SP 3 Płońsk 2. Traczyk Klaudia – SP Dzierzążnia 3. Jasińska Anna – SP 2 Płońsk 4. Walczak Elżbieta - SP 3 Płońsk 5. Borowska Natalia – SP 3 Płońsk 6. Zarecka Izabela – SP 3 Płońsk 7. Wachocka Patrycja – SP Dzierzążnia 8. Wolska Patrycja – SP 3 Płońsk Klasy 5 chłopcy (600m): 1. Rachocki Jakub – SP 3 Płońsk 2. Makowski Kordian – SP 2 Płońsk 3. Wiśniewski Damian – SP Dzierzążnia 4. Fronczak Krystian – SP 3 Płońsk 5. Cieśluk Franciszek – SP 3 Płońsk 6. Jędrzejewski Kacper – SP 3 Płońsk 7. Decyk Norbert – SP 3 Płońsk 8. Lipiński Adam – SP 3 Po}sk 9. Gołos Piotr – SP 3 Płońsk
Klasy 6 dziewczeta (600m): 1. Ciarka Sylwia – UKS Filipides Teresin 2. Kostrzewa Weronika – SP 3 Płońsk 3. Kędzierska Izabela – SP 3 Płońsk 4. Gawor Justyna – UKS Filipides Teresin 5. Kornatowska Lena – SP 2 Płońsk 6. Zielińska Karolina – SP 3 Płońsk 7. Sawicka Sara – SP 2 Płońsk 8. Urbańska Karolina – SP 2 Płońsk
Klasy 6 chłopcy (600m): 1. Rokitnicki Dominik – SP Dzierzążnia 2. Andryszczyk Julian – UKS Filipides Teresin
Wyniki biegów dla szkół gimnazjalnych:
Klasy 1 dziewczęta (1000m): 1. Górczyńska Natalia – G 1 Płońsk
Klasy 1 chłopcy (1000m): 1. Racinowski Dawid – G 1 Płońsk 2. Kozłowski Rafał – G 1 Płońsk 3. Ceremański Jakub – G 1 Płońsk 4. Sadowski Michał – G 1 Płońsk
Klasy 2 chłopcy (1000m): 1. Zadroga Maciej - G Joniec 2. Lis Dawid – G 2 Płońsk 3. Owocki Emil – PGP Płońsk 4. Krzyżanowski Krzysztof – G 2 Płońsk
Klasy 3 chłopcy (1000 m) : 1. Gocejna Mateusz – G Szczytno 2. Sikora Radosław – UKS Filipides Teresin 3. Figat Tomasz – G 2 Płońsk 4. Surowaniec Michał – G 1 Płońsk 5. Cieszewski Damian – G 2 Płońsk 6. Włodarski Jakub – G 1 Płońsk 7. Dolecki Sebastian – G 1 Płońsk
Wyniki biegów dla szkół ponadgimnazjalnych:
Klasy 1-2 dziewczęta (1000m): 1. Bielska Wioleta – ZS 1 Płońsk
Wyniki Memoriału Sławka Adamskiego (chłopcy klasy 1-2 szkół ponadgimnazjalnych) – (1000 m) : 1. Smolak Wiktor – ZS 2 Płońsk 2. Słupski Damian – I LO Płońsk 3. Kornatowski Marcin – ZS 1 Płońsk
Wyniki XII Biegu im. Piotra Sękowskiego: Link do pobrania |
Dodał: admin, dnia 03.10.2010, 20:27 |
komentarze |
[skomentuj] [wróć do newsów] Powered by PsNews
|
|
:: FOTO Galerie ::
|