MKS BANK BS Płońsk

Home  ::   Chat  ::   Forum  ::   Księga Gości

 
 
   Samsung Athletic Cup 2010 - Łódź 10.06.2010
Zakończyła się siódma edycja Samsung Athletic Cup. Finałowe zawody odbyły się na stadionie lekkoatletycznym AZS Łódź.
Tegoroczna edycja Samsung Athletic Cup przebiegała pod hasłem „Szukamy następców mistrzów”. I rzeczywiście Jacek Wszoła, Artur Partyka i Marcin Urbaś, którzy wspólnie z Samsung Electronics Polska poszukiwali w tym roku lekkoatletycznych talentów, mieli w kim wybierać. W jedenastu eliminacjach regionalnych Samsung Athletic Cup 2010 wystartowało prawie 10.000 zawodniczek i zawodników, a we wszystkich rozegranych dotąd edycjach zawodów – ponad 60 tysięcy.
Finałowa rywalizacja stała na bardzo wysokim poziomie, co wyjątkowo cieszyło obecną podczas mityngu legendę polskiej lekkoatletyki Irenę Szewińską oraz prezesa Samsung Electronics Polska pana Kyungsik Choia.
W finałowych zawodach wystartowała dwójka zawodników MKS Durasan Płońsk: Ewelina Wyszczelska (trener Zbigniew Majewski) w skoku w dal i Maciej Gralewski (trener Piotr Kozera) w biegu na 100m.
Ewelina zakończyła zawody na 8 miejscu z wynikiem 5.18.
Maciek po biegach eliminacyjnych zajmował 4 miejsce z wynikiem 11.53, natomiast w finale podczas biegu doznał kontuzji i zajął 7 miejsce z wynikiem 11.89
Gratulacje dla zawodników i trenerów!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Dodał: admin, dnia 10.06.2010, 20:12 komentarze


[skomentuj] [wróć do newsów]

Powered by PsNews
:: FOTO Galerie ::

copyright by MKS Płońsk @ 2005r.