MKS BANK BS P這雟k

Home  ::   Chat  ::   Forum  ::   Ksi璕a Go軼i

 
 
   



Mistrzostwa P這雟ka w biegach prze豉jowych - 10.11.2005
W dolinie P這nki rozegrano Mistrzostwa P這雟ka w biegach prze豉jowych. Wyniki poszczeg鏊nych bieg闚 poni瞠j.
Zapraszam do ogl康ania zdj耩 w Foto Galerii.

Mistrzostwa P這雟ka w biegach prze豉jowych

Szko造 podstawowe

Dziewcz皻a – rocznik 1995 i m這dssze - 600m

1. Anna D帳rowska SP 2 P這雟k
2. Ma貪orzata Wawrzy鎍zak SP 2 P這雟k
3. Marta Kube SP 2 P這雟k
4. Agata Chyczewska SP 3 P這雟k
5. Emanuela Szurmak SP 2 P這雟k
6. Magdalena Mo盥穎nek SP 2 P這雟k
7. Paulina B豉szczyk SP 3 P這雟k
8. Marta Gierzy雟ka SP 3 P這雟k
9. Martyna Koz這wska SP 3 P這雟k
10. Kinga Kornatowska SP 2 P這雟k
11. Julita Konopka SP 2 P這雟k
12. Anna Go軼iniak SP 2 P這雟k
13. Klaudia B彗 SP 3 P這雟k
14. Weronika Pop豉wska SP 2 P這雟k
15. Ilona Kwiatkowska SP 2 P這雟k
16. Justyna Kowalska SP 2 P這雟k
17. Anna Sadkowska SP 2 P這雟k
18. Marta Cichalewska SP 2 P這雟k
19. Karolina Jackowiak SP 3 P這雟k
20. Karolina Brzezi雟ka SP 3 P這雟k
21. Angelika Ksybek SP 3 P這雟k
22. Magdalena Podniesi雟ka SP 2 P這雟k


Ch這pcy – rocznik 1995 i m這dsi - 600m

1. Micha Go豉szewski SP 2 P這雟k
2. Piotr Jaroszewski SP 2 P這雟k
3. Micha B彗 SP 3 P這雟k
4. Mateusz Grabowski SP 3 P這雟k
5. Mateusz Kamaszewski SP 3 P這雟k
6. Krystian Kami雟ki SP 3 P這雟k
7. Mateusz Jobski SP 2 P這雟k
8. Filip J騧wiak SP 2 P這雟k
9. Maciej Graczyk SP 2 P這雟k
10. Kamil Paczkowski SP 2 P這雟k
11. Fabian Przybylski SP 2 P這雟k
12. Piotr Brzostek SP 2 P這雟k
13. Micha Surowaniec SP 2 P這雟k
14. Dawid K瘼czy雟ki SP 3 P這雟k
15. Patryk Rybicki SP 3 P這雟k
16. J璠rzej Klik SP 2 P這雟k
17. Konrad Zi馧kowski SP 3 P這雟k
18. Pawe Lewandowski SP 3 P這雟k
19. Kamil Gers SP 2 P這雟k
20. Karol Przedpe連ki SP 3 P這雟k
21. Bartek Lewandowski SP 3 P這雟k
22. Damian Bu趾a SP 3 P這雟k
23. Jaros豉w Suwi雟ki SP 3 P這雟k
24. Adam Gutkowski SP 3 P這雟k
25. Dominik Sadziak SP 3 P這雟k
26. Przemys豉w Pil郾ik SP 3 P這雟k
27. Maciej Or這wski SP 3 P這雟k
28. Konrad Kurnicki SP 3 P這雟k
29. Sebastian Sachajski SP 3 P這雟k
30. Kryspin Maciejewski SP 3 P這雟k
31. Maciej Czarnecki SP 3 P這雟k



Dziewcz皻a – rocznik 1994 - 800m

1. Julita Ra熥owska SP 2 P這雟k
2. Marta Brzezi雟ka SP 2 P這雟k
3. Miriam Hadji SP 2 P這雟k
4. Karolina Jopek SP 2 P這雟k
5. Joanna Piotrkowska SP 3 P這雟k
6. Milena 真ra雟ka SP 3 P這雟k
7. Monika Wiekiera SP 2 P這雟k
8. Justyna Kunisiewicz SP 2 P這雟k
9. Karolina Gralewicz SP 2 P這雟k
10. Justyna Wodzy雟ka SP 3 P這雟k
11. Paulina Urba雟ka SP 2 P這雟k
12. Emila Dylewska SP 2 P這雟k
13. Paulina Gocali雟ka SP 2 P這雟k
14. Milena Marz璚ka SP 2 P這雟k
15. Aleksandra Bujakowska SP 3 P這雟k
16. Katarzyna Gi瞠雟ka SP 3 P這雟k
17. Anna Karpi雟ka SP 3 P這雟k
18. Marta Seku豉 SP 3 P這雟k
19. Monika Seku豉 SP 3 P這雟k
20. Marta Pasiewicz SP 3 P這雟k
21. Aleksandra Murzyn SP 3 P這雟k
22. Joanna Frankowska SP 3 P這雟k
23. Magdalena Wolert SP 3 P這雟k
24. Aleksandra 畝bowska SP 3 P這雟k
25. Paulina Jaros豉wska SP 3 P這雟k
26. Milena Budek SP 3 P這雟k

Ch這pcy -rocznik 1994 - 800m

1. Mateusz Rutkowski SP 2 P這雟k
2. Konrad Litewka SP 2 P這雟k
3. Mateusz Sztark SP 2 P這雟k
4. Kamil Kozarzewski SP 2 P這雟k
5. Mi這sz Borowski SP 3 P這雟k
6. Artur Kowalewski SP 3 P這雟k
7. Patryk Koz這wski SP 2 P這雟k
8. Patryk Godzi雟ki SP 2 P這雟k
9. Adam Mystkowski SP 3 P這雟k
10. Robert Cabanowski SP 2 P這雟k
11. Sebastian Korycki SP 3 P這雟k
12. Marcin Wi郾iewski SP 3 P這雟k
13. Dawid Wronka SP 3 P這雟k


Dziewcz皻a – rocznik - 1993 - 800m

1. Anna 畝kowska SP 3 P這雟k
2. Eliza S瘯owska SP 2 P這雟k
3. Marta Wa篡雟ka SP 2 P這雟k
4. Eliza Kleniewska SP 3 P這雟k
5. Izabela Ciosek SP 2 P這雟k
6. Dominika Borys SP 2 P這雟k
7. Ewelina Aleksandrowska SP 2 P這雟k
8. Anna Pa豉c SP 2 P這雟k
9. Elwira Morawska SP 2 P這雟k
10. Katarzyna Brzozowska SP 3 P這雟k
11. Kamila Bukowska SP 2 P這雟k
12. Karolina Kuzawi雟ka SP 3 P這雟k



Ch這pcy -rocznik 1993 - 800m

1. Maciej Tomaszewski SP 2 P這雟k
2. Patryk R瑿i雟ki SP 2 P這雟k
3. Konrad Nowicki SP 3 P這雟k
4. Damian Szymankiewicz SP 2 P這雟k
5. Adrian Trukawka SP 3 P這雟k
6. Damian Rachocki SP 2 P這雟k
7. Sebastian Rydzewski SP 2 P這雟k
8. Konrad Nowicki SP 2 P這雟k
9. Adrian Olszewski SP 2 P這雟k
10. Jaros豉w Matusiak SP 2 P這雟k
11. ㄆkasz Federczyk SP 2 P這雟k
12. Piotr W鎩ciak SP 3 P這雟k
13. Kamil Ropelewski SP 2 P這雟k
14. Krzysztof Pabich SP 3 P這雟k
15. Bartosz Rachocki SP 3 P這雟k
16. Dawid Koci雟ki SP 3 P這雟k
17. Adrian Murzyn SP 2 P這雟k
18. Maciej Lisi雟ki SP 3 P這雟k
19. Sebastian Machnacki SP 3 P這雟k
20. Kamil Go豉szewski SP 3 P這雟k
21. Piotr Figat SP 3 P這雟k
22. Adam Sajnog SP 3 P這雟k
23. Sebastian Jadczak SP 3 P這雟k



Gimnazja

Dziewcz皻a – 1992 – 800 m

1. Tomecka Katarzyna G 2 P這雟k
2. Baniak Katarzyna G 1 P這雟k
3. Hadji Jagoda G 1 P這雟k
4. Kwiatkowska Aleksandra PGP P這雟k
5. Wojkowska Marta G 1 P這雟k
6. K造s Karolina PGP P這雟k
7. Nowicka Ilona PGP P這雟k
8. Krysiak Karolina PGP P這雟k
9. Karolak Paula PGP P這雟k
10. Szewc Sylwia G 1 P這雟k



Dziewcz皻a – 1991– 800 m

1. Ryzi雟ka Natalia G 1 P這雟k
2. Wyszy雟ka Patrycja G 1 P這雟k
3. W鎩cik Alicja PGP P這雟k
4. Kretkiewicz Agnieszka G 1 P這雟k
5. Kusa Angelika G 1 P這雟k
6. Trzetrzewska Magda G 1 P這雟k
7. Wi郾iewska Aneta G 2 P這雟k
8. Kossowska Marta G 2 P這雟k
9. Palusi雟ka Justyna PGP P這雟k
10. Wi郾iewska Paulina G 2 P這雟k

Dziewcz皻a – 1990 – 800 m

1. Chmielewska Justyna G 1 P這雟k
2. Krysiak Ewelina G 2 P這雟k
3. Antosik Katarzyna G 2 P這雟k
4. Rzepecka Ewa PGP P這雟k
5. Adamiak Joanna G 1 P這雟k
6. Wierzchowska Katarzyna G 1 P這雟k

Ch這pcy– 1992 – 1000 m

1. Nowicki Damian G 1 P這雟k
2. Szcze郾iak Adrian G 1 P這雟k
3. Oracki Mateusz G 1 P這雟k
4. Grodkiewicz Mateusz G 2 P這雟k
5. Ko嬌ia Bartek G 1 P這雟k
6. Koz這wski Mateusz G 2 P這雟k
7. Biernacki Jaros豉w G 1 P這雟k
8. Wychucki Adam G 1 P這雟k
9. Drogosz Artur G 1 P這雟k
10. Dylewski Mateusz G 1 P這雟k
11. Bili雟ki Przemek G 2 P這雟k
12. Szymankiewicz Adam G 2 P這雟k
13 Pomianowski Piotr G 2 P這雟k
14. Wa熥owski Martyn G 1 P這雟k


Ch這pcy – 1991- 1000m

1. G這s Tomasz G 1 P這雟k
2. Koci雟ki Adrian G 2 P這雟k
3. Machnacki Jaros豉w G 1 P這雟k
4. Sta鎍zak Marcin G 2 P這雟k
5. Sobecki Pawe G 1 P這雟k
6. Kucharski Dawid PGP P這雟k
7. Barczak ㄆkasz G 1 P這雟k
8. Jakubowski Piotr PGP P這雟k
9. Decyk Hubert G 2 P這雟k
10. Kubaszewski ㄆkasz G 1 P這雟k
11. Sta鎍zak Dawid G 1 P這雟k
12. Rostek Dawid G 2 P這雟k
13. Makowski Konrad G 1 P這雟k


Ch這pcy – 1990- 1000m

1. Wi璚豉w Kamil G 1 P這雟k
2. Armijak Mateusz G 1 P這雟k
3. Wierzchowski Hubert G 1 P這雟k
4. Kaniuk Filip PGP P這雟k
5. Baniak Bartek G 1 P這雟k
6. Fal璚ki Piotr PGP P這雟k
7. R瑿i雟ki Pawe G 1 P這雟k
8. Wyszy雟ki Mateusz PGP P這雟k
9. Drzewiecki Marcin G 1 P這雟k
10. Woli雟ki Rados豉w G 1 P這雟k
11. Krzeminski ㄆkasz G 2 P這雟k
12. Jeziak Pawe G 2 P這雟k
13. Za喚ski Przemek G 2 P這雟k





Szko造 ponadgimnazjalne

Dziewcz皻a – 1989-87 – 800m

1. Tomaszewska Agnieszka ZS 1 P這雟k
2. Pikora Ilona ZSO P這雟k
3. Szczyci雟ka Paulina ZS 2 Pυ雟k
4. Bielska Emila ZS 2 P這雟k
5. Kowalska Iwona ZS 1 P這雟k
6. 字ednicka Natalia ZS 2 P這雟k
7. Cieplak Joanna ZS 2 P這雟k
8. Sobczy雟ka Ewa ZS 2 P這雟k
9. Chrzanowska Justyna ZSO P這雟k
10. D帳rowska Agata ZS 2 P這雟k
11. Romanowicz Renata ZS 2 P這雟k
12. Jagie陶o Katarzyna ZS 1 P這雟k
13. Bili雟ka Paulina ZS 1 P這雟k
14. Osi雟ka Katarzyna ZS 2 P這雟k
15. 安italska Paulina ZS 2 P這雟k
16. Kapczy雟ka Justyna ZS 2 P這雟k
17. Krogulska Anna ZS 2 P這雟k
18. Ba鎥a Dominika ZS 2 P這雟k
19., Burna Emilia ZS 2 P這雟k
20. Ksybek Alicja ZS 2 P這雟k
21 Jeziak Iwona ZS 2 P這雟k
22 Szama雟ka Agata ZS 1 P這雟k
23 Dublicka Aleksandra ZSO P這雟k


Ch這pcy 1989/87 – 1500m

1. S這mczewski Szymon ZS 1 P這雟k
2. Bielski Krystian ZS 1 P這雟k
3. Cichocki Kamil ZS 2 Pυ雟k
4. Kujawski Piotr ZS 2 P這雟k
5. Wlaz這 B豉瞠j ZS 2 P這雟k
6. Koniec S豉womir ZS 2 P這雟k
7. SzewczakTomasz ZS 2 P這雟k
8. Nowakowski ㄆkasz ZS 1 P這雟k
9. Rosmanowski Rafa ZS 1 P這雟k
10. D帳rowski Tomasz ZS 2 P這雟k
11. Dutkiewicz Adam ZS 2 P這雟k
12. Jaworski Pawe ZS 2 P這雟k
13. Napi鏎kowski Kamil ZS 2 P這雟k
14. B豉szczyk Jacek ZS 2 P這雟k
15. Kruszy雟ki Konrad ZS 2 P這雟k
16. Ziemia雟ki Jacek ZS 2 P這雟k
17. Przedpe連ki Adam ZS 2 P這雟k
Doda: admin, dnia 10.11.2005, 23:22 komentarze


[skomentuj] [wr鵵 do news闚]

Powered by PsNews
:: FOTO Galerie ::

copyright by MKS P這雟k @ 2005r.