MKS BANK BS Płońsk

Home  ::   Chat  ::   Forum  ::   Księga Gości

Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20 - Toruń 8-10.02.2019
Brązowy medal i pięć finałów to dorobek 10 osobowej reprezentacji MKS Durasan Płońsk podczas Halowych Mistrzostw Polski U18 i U20 w Toruniu.
Brązowy medal w biegu na 200 m zdobył Damian Trzaska. Damian, którego trenerem jest Zbigniew Majewski uzyskał w sobotę rekord życiowy i 3 wynik eliminacji - 21.83. W niedzielnym finale biegnąc po brązowy medal uzyskał 21.93.
To nie jedyny sukces Damiana w tych mistrzostwach. W eliminacjach biegu na 60 m uzyskał wynik 7.00 i zakwalifikował się do finału, gdzie niestety popełnił falstart i został sklasyfikowany na 7 miejscu.
Adrian Małecki pomimo przeziębienia uzyskał rekord życiowy i zajął 5 miejsce w finale biegu na 300 m - 35.71.
8 miejsca w finałach skoku w dal i trójskoku zajęli Adam Kwiatkowski - 6.35 RŻ i Jakub Wiński - 12.20 RŻ. 9 miejsce w trójskoku z wynikiem 10.31 zajęła Maria Olszewska.
Korzystnie zaprezentowała sie w biegu na 200 m Klaudia Chojnacka, zajmując 13 miejsce. Wynik 27.33 jest nowym rekordem życiowym, a do finału zabrakło 0.06 sekundy.
22 miejsce z nowym rekordem życiowym w biegu na 1000 m - 2.45.83 zajął Kamil Błaszczyk.
W biegu na 600 m 26 miejsce zajął Krystian Karwowski - 1.29.37, a Jakub Małecki był 27 - 1.29.49.
Korycki Jakub zajął 30 miejsce w biegu na 300 m - 38.79
Damian Trzaska był jedynym juniorem naszego klubu, który wystartował w Halowych Mistrzostwach Polski. Pozostali zawodnicy są juniorami młodszymi, gdzie większość debiutowała w mistrzostwach Polski co jest dobrym prognostykiem na przyszłość.