MKS BANK BS Płońsk

Home  ::   Chat  ::   Forum  ::   Księga Gości

4 miejsce Miłosza Borowskiego w Halowych Mistrzostwach Polski - Toruń 5-6.03.2016
Płońscy lekkoatleci nie zwalniają tempa. Podczas Halowych Mistrzostw Polski Seniorów w Toruniu, które rozegrano w ostatni weekend Miłosz Borowski zajął 4 miejsce w biegu na 1500 metrów. Bieg ukończył w czasie nowego rekordu życiowego 3.47.40 sek. Zeszłoroczny wicemistrz Polski w biegu przełajowym postanowił spróbować swych sił w hali. „Przyznam szczerze, że razem z trenerem Robertem Adamskim po ostatnich treningach nie zakładaliśmy tak wysokiej dyspozycji, i postanowiliśmy zacząć bieg z tyłu. To spowodowało że bardzo szybko wytworzyła się duża strata do czołówki. W końcówce z kolei zabrakło mi chodnej głowy bo powinienem przyczaić się na finisz, a nie atakować w środku dystansu, jednak czułem taką moc, że wydawało mi się że ten bieg wygram” – komentuje zawodnik MKS Durasan Płońsk. Jak zapowiada Borowski, w tym sezonie z biegów przełajowych zrezygnował, aby mieć więcej czasu na przygotowania do startów w okresie letnim.
Bieg w Toruniu wygrał Artur Ostrowski z KB Sporting Międzyzdroje z rezultatem 3.44.92 sek. Drugi był Szymon Krawczyk ze Śląska Wrocław (3.45.55 sek.), a trzeci Roman Kwiatkowski z otwockiego Startu (3.45.90 sek).
W zawodach wystartowaliśmy dzięki pomocy finansowej Urzędu Miasta i Starostwa Powiatowego w Płońsku.
Dodał: admin, dnia 07.03.2016, 17:12 komentarze