MKS BANK BS Płońsk

Home  ::   Chat  ::   Forum  ::   Księga Gości

Mistrzostwa Polski młodzików - Radom 26-27.09.2015
W Radomiu rozegrano Mistrzostwa Polski Młodzików , w których wystartowało 5 zawodników. 5 miejsce w chodzie na 3 km zajęła Marta Gorczyńska. Zwodniczka trenera Zbigniewa Majewskiego uzyskała wynik 16..25.22. Jest to nowy rekord klubu. 7 miejsce w biegu na 100 m z czasem 11.99 (el 11.97) zajął Sebastian Charzyński. Zawodnik trenera Piotra Kozery zajął też 13 miejsce w skoku w dal - 5.88. Pechowo w biegu na 100 mppł wystartowała Beata Faderewska, która w biegu eliminacyjnym pobiegła 15.69 i awansowała do finału. Niestety podczas biegu finałowego popełniła falstart i została sklasyfikowana na 8 miejscu. Zawodniczka trenera Zbigniewa Wiśniewskiego zajęła też 9 miejsce w biegu na 300 mppł - 47.84. Paulina Kowalska zajęła 10 miejsce w pchnięciu kulą - 10.64, a Patrycja Dziergowska była 29 w biegu na 1000 m - 3.17.80. Trenerem zawodniczek jest Zbigniew Wiśniewski.
W mistrzostwach wystartowaliśmy dzięki pomocy finansowej z Urzędu Miasta i Starostwa Powiatowego w Płońsku.
Dodał: admin, dnia 27.09.2015, 15:21 komentarze