MKS BANK BS Płońsk

Home  ::   Chat  ::   Forum  ::   Księga Gości

Międzywojewódzkie mistrzostwa młodzików w biegach przełajowych - Piaseczno 14.03.2015
14 marca w Piasecznie rozegrano międzywojewódzkie mistrzostwa młodzików w biegach przełajowych, w których bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy MKS DURASAN Płońsk.
W biegu na 1500 m brązowy medal wywalczyła Zuzanna Bronowska, której trenerem jest Robert Adamski.
W biegu na 2500 m 5 miejsce zajęła Patrycja Dziergowska, a 19 Zuzanna Drążkiewicz.
Wśród chłopców w biegu na 3000 m 9 miejsce zajął Radosław Kopka, 11 miejsce Damian Bluszcz, 16 miejsce Dominik Lisicki, a Seweryn Nec wywalczył 18 miejsce.
W biegu juniorów młodszych na dystansie 2000 m Adam Białęcki był 9, a Damian Wiśniewski zajął 13 miejsce.
W biegu na 3000 m juniorów 10 miejsce zajął Daniel Mocek.

Do Ogólnopolskiego Systemu Współzawodnictwa Dzieci i Młodzieży zawodnicy wywalczyli 6 punktów.

W zawodach wystartowaliśmy dzięki pomocy finansowej Urzędu Miasta i Starostwa Powiatowego w Płońsku.