MKS BANK BS Płońsk

Home  ::   Chat  ::   Forum  ::   Księga Gości

Brązowy medal Eweliny Wyszczelskiej podczas Mistrzostwa Polski Juniorów w Toruniu - 27-30.06.2014
Udanie wystartowali zawodnicy MKS Durasan Płońsk w Mistrzostwach Polski juniorów, które rozegrano w dniach 27-30.06.2014 roku w Toruniu.
Brązowy medal w trójskoku wywalczyła Ewelina Wyszczelska. Zawodniczka trenowana przez Zbigniewa Majewskiego uzyskała wynik 11.91. Ewelina zajęła też 6 miejsce w skoku w dal – 5.56 (eliminacje – 5.63).
Dawid Lis (trener Robert Adamski) zajął 5 miejsce w biegu na 400mppł – 53.59 (eliminacje – 53.47), ustanowił nowy rekord klubu i wypełnił normę na I klasę sportową.
Jakub Jezierski (trener Zbigniew Majewski) zajął 14 miejsce w biegu na 100 m – 11.11 i 18 miejsce w biegu na 200 m – 22.51
Angelika Ksybek (trener Marcin Zaborowski) wywalczyła 17 miejsce w pchnięciu kulą 4 kg – 11.17.
19 i 22 miejsca zajęli w trójskoku zawodnicy trenowani przez trenera Piotra Kozerę: Damian Caban – 12.42 i Kamil Piskorski – 12.29
Podczas trzydniowych zawodów zawodnicy wywalczyli 28 punktów do Ogólnopolskiego Systemy Współzawodnictwa Dzieci i Młodzieży.
Gratulacje dla zawodników i trenerów.
W zawodach wystartowaliśmy dzięki pomocy finansowej Urzędu Miasta i Starostwa Powiatowego w Płońsku.