MKS BANK BS Płońsk

Home  ::   Chat  ::   Forum  ::   Księga Gości

Międzywojewódzkie mistrzostwa młodzików w biegach przełajowych - Pasłęk 22.03.2014
22 marca w Pasłęku rozegrano międzywojewódzkie mistrzostwa młodzików w biegach przełajowych, w których bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy MKS DURASAN Płońsk.
W biegu na 1500 m Patrycja Dziergowska zajęła 3 miejsce i zdobyła brązowy medal, 8 miejsce zajęła Beata Faderewska, a 26 Weronika Stefanowska.
W biegu na 2500 m Aleksandra Bluszcz zajęła 12 miejsce, Karolina Dzierzbińska - 15 miejsce, a Weronika Zagórska zakończyła rywalizację na 21 miejscu.
W biegu na 2000 m juniorek młodszych 16 miejsce zajęła Karolina Siedlecka.
Wsród chłopców w biegu na 3000 m 7 miejsce zajął Damian Wiśniewski, 12 miejsce zajął Damian Bluszcz, a Erwin Wójcik wywalczył 18 miejsce

Do Ogólnopolskiego Systemu Współzawodnictwa Dzieci i Młodzieży zawodnicy wywalczyli 7 punktów.
Gratulacje dla wszystkich zawodników i sukcesów na następnych zawodach - sztafetowych biegach przełajowych i Mistrzostw Mazowsza w biegach przełajowych.
W zawodach wystartowaliśmy dzięki pomocy finansowej Urzędu Miasta i Starostwa Powiatowego w Płońsku.