MKS BANK BS Płońsk

Home  ::   Chat  ::   Forum  ::   Księga Gości

Brązowy medal Eweliny Wyszczelskiej podczas Mistrzostw Polski Juniorów !!!!!!!!!
Udanie wystartowali zawodnicy MKS Durasan Płońsk w Mistrzostwach Polski juniorów, które rozegrano w dniach 3-5 lipca w Krakowie.
Brązowy medal w skoku w dal wywalczyła Ewelina Wyszczelska. Zawodniczka trenowana przez Zbigniewa Majewskiego uzyskała wynik 5.77 (eliminacje - 5.79). Ewelina zajęła też 6 miejsce w trójskoku – 11.80.
Monika Wiekiera (trener Robert Adamski) zajęła 5 miejsce w biegu na 100 m – 12.35 (eliminacje - 12.17) i 6 miejsce w biegu na 200 m – 25.26 (eliminacje – 24.77).
Angelika Ksybek (trener Marcin Zaborowski) wywalczyła 12 miejsce w pchnięciu kulą 4 kg – 11.08 (eliminacje – 12.57).
Podczas trzydniowych zawodów trójka zawodniczek wywalczyła 37 punktów do Ogólnopolskiego Systemy Współzawodnictwa Dzieci i Młodzieży.
Gratulacje dla zawodników i trenerów.
W zawodach wystartowaliśmy dzięki pomocy finansowej Urzędu Miasta i Starostwa Powiatowego w Płońsku.