MKS BANK BS Płońsk

Home  ::   Chat  ::   Forum  ::   Księga Gości

Dwa srebrne medale Moniki Wiekiery w HMPjuniorów w Spale - 26-29.01.2012
Dwa srebrne medale w biegach na 60 m i 200 m wywalczyła Monika Wiekiera (trener Robert Adamski) podczas Halowych Mistrzostw Polski Juniorów w Spale. W biegu na 60 m Monika ustanowiła dwa rekordy klubu – w eliminacjach 7.74 i w finale 7.73. W biegu na 200 m w eliminacjach uzyskała wynik 25.16 a w finale 25.11
Z bardzo dobrej strony zaprezentowała się w biegu na 800 m Wioleta Bielska (trener Robert Adamski). W biegu eliminacyjnym uzyskała wynik lepszy od rekordu klubu - 2.20.72 i z szóstym czasem awansowała do finału. W finale po bardzo dobrze taktycznie rozegranym biegu zajęła czwarte miejsce.
Dawid Lis (trener Robert Adamski) zajął 14 miejsce w biegu na 300 m z czasem 37.60, a Magdalena Walczak (trener Piotr Kozera) 11 miejsce w trójskoku z wynikiem 10.56
W pchnięciu kulą 3 kg Angelika Ksybek (trener Marcin Zaborowski)zajęła 8 miejsce z wynikiem 12.51
Gratulacje dla trenerów i zawodników!!!!!!!!!!!!!!
Dodał: admin, dnia 29.01.2012, 11:08 komentarze