MKS BANK BS Płońsk

Home  ::   Chat  ::   Forum  ::   Księga Gości

Złoty i srebrny medal Moniki Wiekiery na OOM!!!!!!!!!!!!
Złoty i srebrny medal, trzy miejsca w finałach oraz wiele rekordów życiowych to dorobek juniorów młodszych MKS DURASAN Płońsk podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, którą rozegrano w Płocku w dniach 21-24.07.2011.
Monika Wiekiera została mistrzynią Polski w biegu na 200 m i wicemistrzynią na 100 m. Zawodniczka trenera Roberta Adamskiego zdecydowanie wygrała bieg na 200 m w czasie 24.74 co jest jej nowym rekordem życiowym, rekordem klubu i wynikiem dającym I klasę sportową. W biegu na 100 m podczas przeciwnego wiatru ( -2.4) uzyskała wynik 12.54.
W finałowym biegu na 800 m wystartował Miłosz Borowski (trener Robert Adamski), który miał drugi czas eliminacji - 1.55.08. Niestety w bardzo niespokojnym biegu finałowym zajął 8 miejsce.
8 miejsce w finale trójskoku wywalczyła Ewelina Wyszczelska (trener Zbigniew Majewski) z nowym rekordem życiowym 11.10.
12 miejsce w trójskoku chłopców zajął Kacper Pieniek (trener Piotr Kozera) ustanawiając rekord życiowy wynikiem 13.25.
W klasyfikacji drużynowej zawodnicy wywalczyli 36.5 punkta i klub MKS DURASAN Płońsk zajął 15 miejsce w Polsce na 212 sklasyfikowanych klubów. Wśród klubów mazowieckich zajęliśmy 3 miejsce za UKS Kusy Warszawa i RKS Skra Warszawa.
Mazowsze zdecydowanie zwyciężyło w punktacji wojewódzkiej, wyprzedzając drugie województwo pomorskie o prawie 100 punktów.
Wielkie gratulacje dla zawodników i trenerów!!!!!!!!!!!!!!!