MKS BANK BS Płońsk

Home  ::   Chat  ::   Forum  ::   Księga Gości

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w biegach przełąjowych - Bydgoszcz 1-2.04.2011
Udziałem w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży zakończyliśmy tegoroczne starty w biegach przełajowych.
Duży sukces osiągnęli reprezentanci Mazowsza, którzy wygrali klasyfikację województw. Najlepiej z Mazowsza wśród chłopców, zaprezentował się zawodnik klubu MKS Durasan Płońsk Miłosz Borowski, który zajął 4 miejsce w biegu na 3000 m.
Zawodnik trenowany przez Roberta Adamskiego wywalczył 6 punktów do Ogólnopolskiego Systemu Współzawodnictwa Dzieci i Młodzieży.
Wielkie gratulacje dla zawodnika i trenera!!!!!!!!!
Ogólnie w biegach przełajowych, na które składały się: Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików, OOM juniorów młodszych i Mistrzostwa Polaki Juniorów zawodnicy naszego klubu wywalczyli 19 punktów do Ogólnopolskiego Systemu Współzawodnictwa Dzieci i Młodzieży.
Gratulacje dla wszystkich startujących zawodników!!!!!!!!!
Dodał: admin, dnia 03.04.2011, 22:29 komentarze