MKS BANK BS P³oñsk

Home  ::   Chat  ::   Forum  ::   Ksiêga Go¶ci

Z³oto Adriana Józefowicza i br±z Katarzyny Szewczak na OOM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Z³oty i br±zowy medal wywalczyli juniorzy m³odsi MKS Durasan P³oñsk podczas Ogólnopolskiej Olimpiady M³odzie¿y, która odby³a siê w Krakowie.
Z³oty medal i tytu³ Mistrza Polski w trójskoku wywalczy³ Adrian Józefowicz. Zawodnik trenera Piotra Kozery uzyska³ wynik 14.75.
Br±zowy medal w trójskoku z wynikiem 11.63 wywalczy³a Katarzyna Szewczak. Kasia jest zawodniczk± trenera Zbigniewa Majewskiego.
12 miejsce w trójskoku wywalczy³ Damian Nowicki, któremu odnowi³a sie w finale kontuzja. W sobotê Damian uzyska³ podczas eliminacji piaty wynik - 13.72.

Miejsca i punkty podczas OOM :
1. Józefowicz Adrian 93 - trójskok - 14.75 - 9 pkt.
3. Szewczak Katarzyna 92 - trójskok - 11.63 - 6 pkt.
12. Nowicki Damian 92 - trójskok - 13.15 (el-13.72) - 3 pkt.
13. Szewczak Katarzyna 92 - skok w dal - 5.24 - 2 pkt.
15. 4x100 (Kowalski Mariusz 92, Miko³ajewski Jakub 92, Nowicki Damian 92, Baranowski Szymon 93) - 44.22 - 2 pkt.
18. Józefowicz Adrian 93 - skok w dal - 6.29 - 1 pkt.

Juniorzy m³odsi wywalczyli 23 punkty do Ogólnopolskiego Systemu Wspó³zawodnictwa Dzieci i M³odzie¿y.

Gratulacje dla zawodników i trenerów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Doda³: admin, dnia 26.07.2009, 20:06 komentarze