MKS BANK BS Płońsk

Home  ::   Chat  ::   Forum  ::   Księga Gości

 
 
   



IX Bieg im. Piotra Sękowskiego - Płońsk 07.10.2007
7 września rozegrano w Płońsku IX Ogólnopolski Bieg Uliczny na 6000 m, poświecony pamięci Piotra Sękowskiego i Sławka Adamskiego.
Przed biegiem głównym złożono wiązanki kwiatów na grobach Piotra Sękowskiego i Sławka Adamskiego.
Wyniki biegu są dostępne w dziale "wyniki" lub na końcu newsa.

Wyniki biegu głównego mężczyzn (6km):
1. Kamiński Artur - Proboszczewice - 20.09
2. Makowski Michał - MKS Płońsk - 20.12
3. Zakrzewski Piotr - MKS Płońsk ( ZS Nr 1 Płońsk) - 20.14

Wyniki biegu mężczyzn do lat 19 (6 km):
1. Więcław Kamil - MKS Płońsk ( ZS Nr 1 Płońsk) - 20.15
2. Rybacki Grzegorz - MKS Płońsk ( ZS Nr 1 Płońsk) - 20.51
3. Baniak Bartłomiej - MKS Płońsk ( ZS Nr 1 Płońsk) - 22.03

Wyniki biegu mężczyzn powyżej 20 lat (6 km):
1. Baniak Jacek - KB im. Piotra Sękowskiego - 23.36
2. Andryszczyk Andrzej - GOSiR Teresin - 23.56
3. Zalewski Krzysztof - Nasielsk - 25.38

Wyniki biegu głównego kobiet (6km):
1. Rybacka Ewelina - MKS Płońsk (Gimnazjum Baboszewo) - 27.14
2. Pomianowska Ewelina - MKS Płońsk (Gimnazjum Baboszewo) - 28.38
3. Baniak Katarzyna - MKS Płońsk (Gimnazjum Nr 1 Płońsk) - 29.53

Wyniki biegu kobiet do 19 lat (6km):
1. Sikorska Monika - MKS Płońsk (Gimnazjum Sochocin) - 35.27
2. Brzezińska Marta - MKS Płońsk (Gimnazjum Nr 1 Płońsk) - 35.43
3. Wiekiera Monika - MKS Płońsk (Gimnazjum Nr 1 Płońsk) - 35.44

Wyniki biegów dla szkół podstawowych:

Klasy O dziewczęta (100 m):
1. Rybacka Dominika - Baboszewo

Klasy 0 chłopcy (100m):
1. Bujakowski Mateusz - Przedszkole Nr 3

Klasy 1 dziewczęta (200m):
1. Krokwa Julita - SP Dzierzążnia
2. Żochowska Julia - SP 2 Płońsk
3. Świderska Małgorzata - SP Dzierzążnia

Klasy 1 chłopcy (200m) :
1. Wierzchowski Mateusz - SP 2 Płońsk
2. Czereśniowski Michał - SP Dzierzążnia

Klasy 2 dziewczeta (300m):
1. Jasińska Anna - SP 2 Płońsk

Klasy 2 chłopcy (300m):
1. Kopycki Daniel - SP 2 Płońsk
2. Malinowski Sebastian - SP Dzierzążnia

Klasy 3 dziewczęta (400m):
1. Malinowska Joanna - SP Dzierzążnia
2. Kozłowska Ola - SP Dzierzążnia

Klasy 3 chłopcy (400m):
1. Zalewski Szymon - SP Nasielsk
2. Rokitnicki Dominik - SP Dzierzążnia
3. Świderski Paweł - SP Dzierzążnia

Klasy 4 dziewczęta (500m):
1. Jasińska Marlena - SP 2 Płońsk
2. Osica Monika - SP 3 Płońsk
3. Kucharska Klaudia - SP 2 Płońsk

Klasy 4 chłopcy (500m):
1. Kamiński Konrad - SP 2 Płońsk
2. Kaliściak Karol - SP 2 Płońsk
3. Jaworski Dawid - SP 2 Płońsk

Klasy 5-6 dziewczeta (600m):
1. Kucharzak Monika - SP Nowe Miasto
2. Kierska Joanna - SP Dzierzążnia
3. Błaszczyk Paulina - SP 3 Płońsk

Klasy 5-6 chłopcy (600m):
1. Popławski Rafał - SP 2 Płońsk
2. Cieśluk Aleks - SP 2 Płońsk
3. Paczkowski Kamil - SP 2 Płońsk

Wyniki biegów dla szkół gimnazjalnych:

Klasy 1-2 dziewczęta (2000m):
1. Bielska Wioleta - MKS Płońsk (Gimnazjum Dzierzążnia)
2. Waśko Aneta - MKS Płońsk (Gimnazjum Naruszewo)
3. Ciosek Izabela - MKS Płońsk (Gimnazjum Nr 1 Płońsk)

Klasy 1-2 chłopcy (2000m):
1. Kornatowski Marcin - MKS Płońsk (Gimnazjum Dzierzążnia)
2. Słupski Damian - Gimnazjum Nowe Miasto
3. Paliński Rafał - Gimnazjum Teresin

Klasy 3 gimnazjum- 1 ponadgimnazjalna dziewczęta (2000 m):
1. Sikorska Monika - MKS Płońsk (Gimnazjum Sochocin)
2. Baniak Katarzyna - MKS Płońsk (Gimnazjum Nr 1 Płońsk)

Klasy 3 gimnazjum- 1 ponadgimnazjalna chłopcy (2000 m) - memoriał Sławka Adamskiego:
1. Głos Tomasz - MKS Płońsk (ZS Nr 1 Płońsk)
2. Chludzinski Krzysztof - MKS Płońsk (I LO Płońsk)
3. Kazimierski Patryk - GOSiR Teresin

Wyniki IX Biegu im. Piotra Sękowskiego:
Link do pobrania
Dodał: admin, dnia 07.10.2007, 15:37 komentarze


[skomentuj] [wróć do newsów]

Powered by PsNews
:: FOTO Galerie ::

copyright by MKS Płońsk @ 2005r.