MKS BANK BS Płońsk

Home  ::   Chat  ::   Forum  ::   Księga Gości

Udane starty biegaczy w Ciechanowie, Sierpcu, Raciążu i Łowiczu
W sobote i w niedzielę odbyło się w Polsce wiele biegów w ramach akcji " Polska biega". Wśród startujących byli tez zawodnicy MKS Płońsk i KB im. P. Sękowskiego.
W sobotę 29.09.2007 roku w Ciechanowie w biegu na dystansie 4 km zwyciezył Marek Dzięgielewski -KB im. P. Sękowskiego przed Włodzimierzem i Andrzejem Piechnami - Promyk Ciechanów. 5 miejsce zajął Bartłomiej Baniak - MKS Płońsk, a 8 miejsce Jan Opałka - KB im. P. Sękowskiego.

W niedzielę 30.09.2007 roku w Raciążu zwyciężył Tadeusz Chudzyński - MKS Płońsk, 2 miejsce zajął
Bartłomiej Baniak - MKS Płońsk, 3 miejsce Jacek Baniak - KB im. P. Sękowskiego, a 5 miejsce Andrzej Bujakowski.
Wśród kobiet zwyciężyła Katarzyna Baniak - MKS Płońsk

Również w niedzielę w biegu w Sierpcu zwyciężyli zawodnicy MKS Płońsk: Ewelina Rybacka w biegu na 1600m i Grzegorz Rybacki w biegu na 2500m.

Natomiast Jan Opałka - KB im. P. Sękowskiego startował w XXVI Łowickim Półmaratonie Jesieni i w stawce 172 osób zajał 25 miejsce oraz 2 miejsce w kategorii wiekowej M 50-59 w czasie 1.23.01 bijąc rekord życiowy.

Gratulacje dla wszystkich startujących zawodników!!!!!!!!!!!
Dodał: admin, dnia 30.09.2007, 23:53 komentarze