MKS BANK BS Płońsk

Home  ::   Chat  ::   Forum  ::   Księga Gości

 
 
   



VII Bieg Grand Prix Płońska - 15.04.2007
Podczas pięknej słonecznej pogody 44 zawodniczek i zawodników wystartowało w lesie w Koziminach w VII Biegu Grand Prix Płońska. Bieg ukończyło 42 zawodników.
Pod nieobecność Marka Dzięgielewskiego bieg wygrał Michał Makowski.

Wyniki mężczyzn ( 4200m):
1. Michał Makowski - MKS Płońsk - 13.48
2. Piotr Zakrzewski - MKS Płońsk - 13.57
3. Grzegorz Rybacki - MKS Płońsk - 14.20

Wyniki kobiet (4200m):
1. Ewelina Rybacka - MKS Płońsk - 18.31
2. Ewelina Pomianowska - MKS Płońsk - 18.41
3. Ślusarczyk Paulina - Joger Nowy Dwór Mazowiecki - 19.04

WYNIKI VII BIEGU:

1. Makowski Michał - MKS Płońsk 1986 - 13.48
2. Zakrzewski Piotr - MKS Płońsk 1989 - 13.57
3. Rybacki Grzegorz - MKS Płońsk 1989 - 14.20
4. Słomczewski Szymon - KB im.P.Sękowskiego 1986 - 14.22
5. Piechna Włodzi mierz - Promyk Ciechanów 1970 - 14.23
6. Bogulak Rafał - Jogger Nowy Dwór 1988 - 14.25
7. Wojtczak Rafał - Jogger Nowy Dwór 1988 - 14.31
8. Dąbrowski Paweł - Baboszewo 1967 - 15.01
9. Chojnacki Robert - Jogger Nowy Dwór 1985 - 15.13
10. Dominiak Robert - Jogger Nowy Dwór 1989 - 15.15
11. Sałaciński Janusz - MKS Płońsk 1990 - 15.23
12. Ciarka Paweł - KB im.P.Sękowskiego 1973 - 15.34
13. Baniak Bartek - MKS Płońsk 1990 - 15.37
14. Piechna Andrzej - Promyk Ciechanów 1969 - 16.06
15. Gołąb Jakub - Promyk Ciechanów 1984 - 16.16
16. Kornatowski Marcin - MKS Płońsk 1993 - 16.27
17. Opałka Jan - KB im.P.Sękowskiego 1950 - 16.38
18. Baniak Jacek - KB im.P.Sękowskiego 1967 - 17.00
19. Liberadzki Hu bert - Jogger Nowy Dwór 1990 - 17.05
20. Kieszkowski Michał - Jogger Nowy Dwór 1996 - 17.26
21. Jaszczur Michał KB im.P.Sękowskiego 1981 - 17.58
22. Tarnowski Wit old - Promyk Ciechanów 1961 - 18.03
23. Kościelniak Marian - Jogger Nowy Dwór 1940 - 18.06
24. Lewandowski Zenon - Promyk Ciechanów 1952 - 18.12
25. Jasiński Miłosz - Bydgoszcz 1981 - 18.22
26. Przewódzki Janusz Promyk Ciechanów 1956 - 18.25
27. Słupski Damian - Gimnazjum Nowe Miasto 1993 - 18.28
28. Rybacka Ewelina - MKS Płońsk 1992 - 18.31
29. Pomianowska Ewelina - MKS Płońsk 1992 - 18.41
30. Jabłoński Waldemar - Promyk Ciechanów 1959 - 18.49
31. Woźniak Janusz - Płońsk 1958 - 19.02
32. Ślusarczyk Paulina - Jogger Nowy Dwór 1994 - 19.04
33. Piekut Andrzej - Jogger Nowy Dwór 1959 - 19.06
34. Racinowski Dariusz - KB im.P.Sękowskiego 1963 - 19.20
35. Wiśniewski Mi kołaj - Malbork 1981 - 20.00
36. Jezierski Piotr - Nowe Miasto 1987 - 20.06
37. Szatraj Stanisław - Jogger Nowy Dwór 1955 - 20.11
38. Maraszek Zbigniew - KB im.P.Sękowskiego 1973 - 20.43
39. Baniak Katarz yna - MKS Płońsk 1992 - 20.58
40. Ryzińska Natalia - MKS Płońsk 1991 - 20.59
41. Kwiatkowska Jolanta - Jogger Nowy Dwór 1967 - 22.01
42. Dzięgielewska Małgorzata - KB im.P.Sękowskiego 1962 - 22.23
Dodał: admin, dnia 15.04.2007, 16:42 komentarze


[skomentuj] [wróć do newsów]

Powered by PsNews
:: FOTO Galerie ::

copyright by MKS Płońsk @ 2005r.