|
Mistrzostwa Powiatu w biegach przełajowych - Płońsk 07.04.2006 |
W dolinie Płonki rozegrano Mistrzostwa Powiatu w biegach przełajowych. Podczas pięknej słonecznej pogody rywalizowali uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Zawody te były eliminacjami do mistrzostw rejonu, które odbędą sie 12.04.2006 r. w Ciechanowie. Z każdego biegu awans wywalczyła czołowa 15 zawodnków.
Wyniki Mistrzostw Powiatu:
SZKOŁY PODSTAWOWE
KLASY IV DZIEWCZĘTA - 600 m
1.Karpińska Ewelina - SP Sochocin 2.Wysocka Paulina - SP Naruszewo 3.Dalecka Weronika - SP Nowe Miasto 4.Brandebura Julia - SP Sochocin 5.Szurmak Emanuela - SP 2 Płońsk 6.Wawrzyńczak Małgorzata - SP 2 Płońsk 7.Kacperska Karolina - SP Królewo 8.Kube Marta - SP 2 Płońsk 9.Goszczyńska Ilona - SP Sochocin 10.Koper Ewelina - SP Nowe Miasto 11.Urbańska Marta - SP Nowe Miasto 12.Popiółkowska Karolina - SP Sochocin 13.Czerniakowska Sandra - SP Królewo 14.Figurska Angelika - SP Lisewo 15.Grzankowska Magda - SP Naruszewo
KLASY V DZIEWCZĘTA - 600 m
1.Szcześniak Justyna - SP Sochocin 2.Czaicka Aleksandra - SP Nowe Miasto 3.Hadji Miriam - SP 2 Płońsk 4.Raćkowska Julita - SP 2 Płońsk 5.Wiekiera Monika - SP 2 Płońsk 6. Wróblewska Joanna - SP Sochocin 7.Brzezińska Marta - SP 2 Płońsk 8.Olejniczak Anna - SP 3 Płońsk 9.Sokołowska Natalia - SP 3 Płońsk 10.Sobczyńska Agnieszka -SP Naruszewo 11.Żurańska Milena - SP 3 Płońsk 12.Szczesniak Martyna - SP Sochocin 13.Gralewicz Karolina - SP 2 Płońsk 14.Ostaszewska Angelika - SP Nowe Miasto 15.Karpińska Patrycja - SP Sochocin
KLASY VI DZIEWCZETA - 600 m
1.Żakowska Anna - SP 3 Płońsk 2.Adamska Justyna - SP Naruszewo 3.Kazimierczak Anita - SP Szczytno 4.Waśko Aneta - SP Krysk 5.Kleniewska Eliza - SP 3 Płońsk 6.Ciosek Iza - SP 2 Płońsk 7.Pierzynowska Agnieszka - SP 2 Płońsk 8.Karpińska Kinga - SP Sochocin 9.Durdasiak Sylwia - SP Naruszewo 10.szczurowska Sylwia - SP Naruszewo 11.Pałac Anna - SP 2 Płońsk 12.Żochowska Alicja - SP 2 Płońsk 13. Tomaszewska Ilona - SP Naruszewo 14.Aleksandrowska Ewelina - SP 2 Płońsk 15.Baniak Martyna - SP Stróżewo
KLASY IV CHŁOPCY - 600 m
1.Gralewski Maciej - SP 2 Płońsk 2.Leszczyński Piotr - SP Stróżewo 3.Szymankiewicz Łukasz - SP Karolinowo 4.Olszewski Grzegorz - SP Sochocin 5.Giranowski Patryk - SP Sochocin 6.Antosiewicz Piotr - SP Lisewo 7.Bąk Michał - SP 3 Płońsk 8.Górski Daniel - SP Sochocin 9.Jaroszewski Piotr - SP 2 Płońsk 10.Drogosz Dawid - SP 2 Płońsk 11.Śledź Damian - SP Sochocin 12.Graczyk Maciej - SP 2 Płońsk 13.Kowalski Patryk - SP Lisewo 14.Lemanowicz Damian - SP Sochocin 15.Wróblewski Mikołaj - SP Naruszewo
KLASY V CHŁOPCY - 1000 m
1.Wiącek Łukasz - SP Nowe Miasto 2.Nowak Paweł - SP Nowe Miasto 3.Młudzikowski Łukasz - SP Sochocin 4.Rybacki Przemysław - SP Baboszewo 5.Kanigowski Mateusz - SP Nowe Miasto 6.Ciesielski Arkadiusz - SP Karolinowo 7.Jeziak Jacek - SP 2 Płońsk 8.Kozera Mateusz - SP Naruszewo 9.Sztark Mateusz - SP 2 Płońsk 10.Rutkowski Mateusz - SP 2 Płońsk 11.Piątkowski Mateusz - SP Nacpolsk 12.Chyliński Przemysław - SP Nowe Miasto 13.Nawrocki Dawid - SP Sochocin 14.Kopczyński Norbert - SP Nowe Miasto 15.Krzeszewski Artur - SP Nowe Miasto
KLASY VI CHŁOPCY - 1000 m
1.Błaszczak Mariusz - SP Szczytno 2.Ziółek Marcin - SP Sochocin 3.Tomaszewski Maciej - SP 2 Płońsk 4.Słupski Damian - SP Nowe Miasto 5.Rydzewski Sebastian - SP 2 Płońsk 6.Olszewski Adrian - SP 2 Płońsk 7.Brzeziński Mariusz - SP Nacpolsk 8.Federczyk Łukasz - SP 2 Płońsk 9.Szymański Radosław - SP Stróżewo 10.Kociński Dawid - SP 3 Płońsk 11.Wolski Cezary - SP Sochocin 12.Rachocki Damian - SP 2 Płońsk 13.Szymankiewicz Damian - SP 2 Płońsk 14.Rutkowski Jacek - SP Lisewo 15.Karwowski Bartek - SP Nowe Miasto
SZKOŁY GIMNAZJALNE
KLASY I DZIEWCZĘTA - 1000 m
1.Rybacka Ewelina - G Baboszewo 2.Sikorska Monika - G Sochocin 3.Baniak Katarzyna - G 1 Płońsk 4.Hadji Jagoda - G 1 Płońsk 5.Pomianowska Ewelina - G Baboszewo 6.Leszczyńska Magdalena - G Szczytno 7.Wiśniewska Anna - PGP Płońsk 8.Żółtowska Anna - G Szczytno 9.Wojkowska Marta - G 1 Płońsk 10.Kwiatkowska Aleksandra - PGP Płońsk 11.Leszczyńska Magda - G Szczytno 12.Pawłowska Anita - G Naruszewo 13.Krakowiak Joanna - G Szczytno 14.Szymańska Olga - G Szczytno 15.Kłys Karolina - PGP Płońsk
KLASY II DZIEWCZĘTA - 1000 m
1.Ryzińska Natalia - G 1 Płońsk 2.Wyszyńska Patrycja - G 1 Płońsk 3.Wójcik Alicja - PGP Płońsk 4.Mikołajczyk Justyna - G Naruszewo 5.Stangreciak Judyta - G Kroczewo 6.Popławska Joanna - G Naruszewo 7.Kretkiewicz Agnieszka - G 1 Płońsk 8.Szczesniak Julita - G Sochocin 9.Bilinska Małgorzata - G Sochocin 10.Baranowska Dorota - G 1 Płońsk 11.Szulińska Alicja - G Sochocin 12.Filipiak Anna - G Nowe Miasto 13.Wiącek Paulina - G Nowe Miasto 14.Antosik Anna - G Sochocin 15.Jaworska Karolina - G Naruszewo
KLASY III DZIEWCZĘTA - 1000 m
1.Żółtowska Jolanta- SP Szczytno 2.Ostaszewska Renata - G Kroczewo 3.Szymankiewicz Emilia - G Naruszewo 4.Leszczyńska Marta - G Szczytno 5.Zielińska Beata - G Szcytno 6.Świtalska Dorota - G Sochocin 7.Kujawska Agnieszka - G Sochocin 8.Sawicka Julita - G Sochocin 9.Ordak Julita - G Sochocin 10.Adamiak Joanna - G 1 Płońsk 11.Chmielewska Justyna - G 1 Płońsk 12.Rosiak Wioletta - G Sochocin 13.Piotrowska Wioletta - G 1 Płońsk
KLASY I CHŁOPCY - 1500m
1.Popłonkowski Janusz - PGP Płońsk 2.Zakrzewski Jarosław - G Szczytno 3.Kujawa Damian - G Szczytno 4.Nowicki Damian- G 1 Płońsk 5.Andrusiewicz Igor - G Sochocin 6.Skolimowski Daniel - G Baboszewo 7.Szcześniak Adrian - G 1 Płońsk 8.Witkowski Włodzimierz - G Naruszewo 9.Oracki Mateusz G 1 Płońsk 10.Maliński Damian - G Naruszewo 11.Lewandowski Tobiasz - G Sochocin 12.Stasik Daniel - SP 3 Płońsk 13.Mrośkiewicz Michał - G Lisewo 14.Maliński Przemysław - G Naruszewo 15.Krajewski Damian - G Sochocin
KLASY II CHŁOPCY - 1500 m
1.Głos Tomasz - G 1 Płońsk 2.Machnacki Jarosław - G 1 Płońsk 3.Lemanowicz Marcin - G Sochocin 4.Buks Adam - G Naruszewo 5.Rosiak Kamil - G Naruszewo 6.Pomianowski Marcin - G Baboszewo 7.Grzelak Arkadiusz - G Lisewo 8.Jakubowski Piotr - PGP Płońsk 9.Kmieciak Bartosz - PGP Płońsk 10.Barczak Łukasz - G 1 Płońsk 11.Karwowski Marcin - G Lisewo 12.Wątkowski Sławomir - G Naruszewo 13.Klak Janusz - G Nowe Miasto 14.Kłys Bartek - PGP Płońsk 15.Kubaszewski Łukasz - G 1 Płońsk
KLASY III CHŁOPCY - 1500m
1.Więcław Kamil - G 1 Płońsk 2.Podgórski Mateusz - G Sochocin 3.Sałaciński Janusz - G Szczytno 4.Jastrzębski Radosław - G Nowe Miasto 5.Chyczewski Mateusz - G Nowe Miasto 6.Drzewiecki Marcin - G 1 Płońsk 7.Baniak Bartek - G 1 Płońsk 8.Małecki Michał - PGP Płońsk 9.Fratczak Marek - G Naruszewo 10.Piekarzewski Szymon - G Nowe Miasto 11.Zakrzewski Piotr - G Sochocin 12.Nawrocki Łukasz - G Sochocin 13.Kwiatkowski Konrad - G Naruszewo 14.Witkowski Przemysław - G Nacpolsk 15.Wyszyński Mateusz - PGP Płońsk
SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE
DZIEWCZĘTA ROCZNIK 89-88 - 1000 m
1.Szczycińska Paulina - ZS 2 Płońsk 2.Tomaszewska Agnieszka - ZS 1 Płońsk 3.Kaczyńska Beata - ZSO Płońsk 4.Cendrowska Marta - ZS 1 Płońsk 5.Szymańska Aleksandra - ZSO Płońsk 6.Stefańczyk Aneta - ZS 1 Płońsk 7.Średnicka Natalia - ZS 2 Płońsk 8.Dąbrowska Agata - ZS 2 Płońsk 9.Jaroszewska Magda - ZS 1 Płońsk 10.Ezman Paulina - ZS 2 Płońsk 11.Malinowska Renata - ZS 2 Płońsk 12.Kowalska Honorata - ZS 1 Płońsk 13.Sychowicz Joanna - ZSO Płońsk 14.Kornatowska Marta - ZSO Płońsk 15.Obrębska Magda - ZSO Płońsk
DZIEWCZĘTA ROCZNIK 87 i starsze - 1000 m
1. Sobczyńska Ewa - ZS 2 Płońsk 2. Jagiełło Katarzyna - ZS 1 Płońsk
CHŁOPCY ROCZNIK 89-88 - 1500m
1.Tyszkiewicz Rafał - ZS 1 Płońsk 2.Rybacki Grzegorz - ZS 1 Płońsk 3.Rosmanowski Rafał - ZS 1 Płońsk 4.Szewczak Tomasz - ZS 1 Płońsk 5.Kmieć Sławomir - ZS 2 Płońsk 6.Dutkiewicz Adam - ZS 2 Płońsk 7.Nowakowski Łukasz - ZS 1 Płońsk 8.Sobczyński Jacek - ZS 2 Pońsk 9.Kujawski Piotr - ZS 2 Płońsk 10.Załęcki Grzegorz - ZSO Płońsk 11.Olczak Mariusz - ZS 2 Płońsk 12.Ossowski Piotr - ZSO Płońsk
CHŁOPCY ROCZNIK 87 i starsi - 1500 m
1 Bielski Krystian - ZS 1 Płońsk |
Dodał: admin, dnia 08.04.2006, 19:58 |
komentarze |
[skomentuj] [wróć do newsów] Powered by PsNews
|
|
:: FOTO Galerie ::
|